Antalya da düzenlenen ve tarihi rekor katılıma 7.000 yakın sporcunun gece geç saatlere kadar mücadele ettiği Kıck Boks Türkiye şampiyonasında nasibimize 2 madalya düştü. Madalya alan alamayan tüm sporcularımızı ayrım yapmadan tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca Kulüp antrenörlerimizden abim hocam Hüseyin Erbek hocama da emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah 8 şubatta Mersin’de yapılacak olan liseler arası Milli eğitim Türkiye şampiyonasında madalya sayımız artarak devam edecektir.
![](https://i0.wp.com/www.cagrispor.com/wp-content/uploads/2023/05/KICK-BOKS-DUNYA-KUPASI-1.jpg?resize=1024%2C768)