![madalya 1](http://www.cagrispor.com/wp-content/uploads/2018/11/madalya-1-420x280_c.jpg)
2 gün boyunca devam eden ve uzun yıllar sonra İzmir’de İlk defa ,550 sporcunun katıldığı ve üç kortta Yapılan minikler şampiyonasınıda mücadele eden minik sporcularımız dünkü 3 derecenin ardından bugün kazandıkları 5 derece ile birlikte 2 günün sonunda toplam 8 madalya elde ederek bizleri sevindirdiler.
Yarınlarımızın teminatı olan minik sporcularımızı tebrik ediyor her zaman onların yanında ve destekçisi olan değerli velilerimize ve teknik ekibimize teşekkür ediyorum.