![mAÇ 3](http://www.cagrispor.com/wp-content/uploads/2019/08/mAÇ-3-420x280_c.jpg)
Elhamdülillah.
Hep söylediğim gibi.
Ter dökmeden başarı gelmez.
Bugün düzenlenen minikler şampiyonasında ilk kez müsabakalar iştirak eden 27 kg minikler erkekler sporcumuz Samet BOYALICI birbirinden zorlu 4 maçın ardından 1. Kürsüsündeki yerini aldı.
50 kg minik bayanlarda tatamiye çıkan sporcumuz Aslı TEKİN ise 16- 17 lik skorla madalya kürsüsünde dışında kalsada göstermiş olduğu performans ile ilerki günler için umut vadetti.
Her iki sporcumuz uda tebrik ediyor başarıların ın devamını diliyorum